Manométer Hátsós 0-6 bar 63-as 1/4″ (PB320402)
CIKKSZÁM: FI-PB320402
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Manométer Hátsós 0-6 bar 63-as 1/4″ (PB320402)
- körszámlapos manométer (nyomásmérő)
- hátsó sárgaréz csatlakozó: 1/4″
- burkolat: nagy szilárdságú ABS műanyag
- karcálló kemény fedőlap
- porfestett alumínium tárcsa
- tárcsa átmérő: O63 mm
- mérési tartomány: 0-6 bar
- pontossági osztály: 2,5
- nyomásmérő: Bourdon rugós nyomásmérő C-alakú rézötvözetből
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,08 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ferro Hungaria Kft |
| Átmérő | 63 mm |
| Csatlakozás | 1/4" |
| Súly | 0,079 kg |
| Kivitel | Hátsó bekötésű |
| Anyaga | ABS |
| Felhasználási terület | Fűtés |
| Mérési tartomány | 0-6 bar |

