Raky SR50 63-1/2″ Hőmérő 0-120 C°L-50mm (PT3A5070040)
CIKKSZÁM: FI-PT3A5070040
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Raky SR50 63-1/2″ Hőmérő 0-120 C°L-50mm (PT3A5070040)
Mechanikus hőmérő 0-120 fok közötti mérési tartománnyal.
A szonda hossza 50 mm, ami a merülhüvelyhez csatlakozik, így meghibásodás esetén pillanatok alatt cserélhető.
A merülőhüvely kiszerelése a rendszerből nem szükséges.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ferro Hungaria Kft |
| Átmérő | 63 mm |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Súly | 0,1 kg |
| Kivitel | Hőmérő |
| Hosszúság | 50 mm |
| Max. hőmérséklet | 120 °C |
| Anyaga | Műanyag,fém |
| Felhasználási terület | Fűtés |


