Fischer SCN 16 szoritókapocs (501261)
CIKKSZÁM: FIS-501261
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Fischer SCN 16 szoritókapocs (501261)
beton, tömör tégla, tömör mészhomoktégla, pórusbeton, üreges tégla, üreges mészhomoktégla, gipszkarton, gipszkarton és gipsz farostlemez, üreges könnyűbeton tégla, téglából és betonból vagy egyéb hasonló építőanyagból készült üreges födémek, terméskő, forgácslap,
tömör gipszpanel, tömör könnyűbetontégla.
- A cső távolsága a faltól 11 mm
- Befogási tartomány 16 mm
- Méretnyílás 4,5 x 4,5 mm
- Magasság H 30mm Hossza 30 mm
- Szélesség 16 mm
- A cső külső átmérője 16 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,01 kg |
|---|---|
| Gyártó | Fischer |
| Átmérő | 16 mm |
| Súly | 0,01 kg |
| Kivitel | Szoritó kapocs |
| Méret | 16 mm |
| Hosszúság | 30 mm |
| Anyaga | Polipropilén |
| Felhasználási terület | Csövek szerelése |


