Acél Forrcsőiv 6/4″ 48,3×2,6 mm (16000005)
CIKKSZÁM: FOR-16000005
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Acél Forrcsőiv 6/4″ 48,3×2,6 mm (16000005)
Hegeszthető, melegen hajlított, varrat nélküli szénacél forrcsőív (patentív)
Cső irányváltoztatásához alkalmazható patentív vagy forrcsőív
Acél varratnélküli forrcsőív (patentív)
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,26 kg |
|---|---|
| Gyártó | Kerekes Kft |
| Csatlakozás | 6/4" |
| Súly | 0,26 kg |
| Kivitel | Forrcsőiv |
| Méret | 48,3×2,6 mm |
| Szín | Fekete |
| Felhasználási terület | Hegeszthető acélcső |

