BR Hidraulikus váltó szigetelt 80/50/1″ bm (FU-MJ-8050SZ)
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
BR Hidraulikus váltó szigetelt 80/50/1″ bm (FU-MJ-8050SZ)
Hidraulikus váltó 1′ belső menetes 80/50 korszerű fűtési megoldásokhoz.
Családi házaknál és lakásoknál a korszerű fűtési megoldások gyakrabban alkalmazzák az úgynevezett vegyes fűtési rendszereket (radiátoros fűtés és padlófűtés). Általános elvárás, hogy a ki tudjuk használni a padlófűtés kellemes hőérzetét illetve a kis vízterű lapradiátorok hő leadási tulajdonságát is. Ennek megvalósításához már előre gondolni kell a fűtési rendszer helyes hiadraulikai kialakítására.
A hidraulikus váltó egy megfelelően kialakított és méretezett rövidzár az előremenő és visszatérő vezetékek között.Előnyösen alkalmazható változó tömegáramú, többkazános kaszkádkapcsolásnál, esetenként kazánvédelemre a visszatérő vízhőfok emelésével.
Műszaki adatok
| Tömeg | 5 kg |
|---|---|
| Csatlakozás | 1" |
| Súly | 5 kg |
| Kivitel | Hidraulikus rövidzárlat |
| Méret | 80/50 |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Gyártó | Thermomodul Kft |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 500 mm |


