Esbe VRG 231-32 3 járatú irányváltó szelep bm 5/4″ (1162-030-0)
CIKKSZÁM: FÜ-2-1162-030-0
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Esbe VRG 231-32 3 járatú irányváltó szelep bm 5/4″ (1162-030-0)
könnyű kezelhetőség
– különféle szerelési helyzetek
– ARA600 motorral szerelve, külső segédkapcsolóval automatizálható
– 90-es motorral is használható
– kvs 10
Felhasználási területek:
– fűtés (szolár is)
-hűtés
-ivóvíz
-szellőzés technika
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,45 kg |
|---|---|
| Gyártó | Esbe |
| Csatlakozás | Bm 5/4" |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Súly | 0,555 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Méret | 32 mm |
| Anyaga | Sárgaréz |
| Felhasználási terület | Fűtés-padló.szolar-hűtés-ivóviz-szellőzés |
| kvs | 16 |


