Esbe ARA 651 Motor 230 V 60s 3 pont (1210-120-0)
CIKKSZÁM: FÜ-2-1210-120-0
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Esbe ARA 651 Motor 230 V 60s 3 pont (1210-120-0)
Az ARA600 sorozat 3 pontos (nyitás/zárás) jelzéssel alkalmas a VRG130 és VRB140 szelepekkel való keverési műveletekre. Ezekben az alkalmazásokban az aktuátor működési tartományának bármely pozíciója használható a kívánt keverési szint eléréséhez. A kompakt szelepmozgató DN 15-50 forgószelepek működtetésére szolgál, működési tartománya 90°. A sorozat könnyen kezelhető manuálisan a burkolat elején található húzó-forgató gombbal. Az előre szerelt vagy opcionális készletként kapható segédkapcsoló bármilyen pozícióba állítható, és egyedi megoldással könnyen beállítható.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,25 kg |
|---|---|
| Gyártó | Esbe |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Beállítási tartomány | 60s |
| Súly | 0,5 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Max. hőmérséklet | 55 °C |
| Felhasználási terület | Keverőszelephez motor |
| Nyomaték | 6 |
| Elektromos védettség | IP41 |


