Esbe ARA 645 Motor 230 V 30s 2 pont (1212-080-0)
CIKKSZÁM: FÜ-2-1212-080-0
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Esbe ARA 645 Motor 230 V 30s 2 pont (1212-080-0)
- Futási idő: 30 sec
- 2 pontos motorsorozat irányváltó szelepek vezérlésére.
- Működési tartomány: 90°
- kézzel könnyen állítható
- 230V, 50 Hz
- 1,5 m kábellelkülönböző futási idők (15-60 mpsegédkapcsoló akár opcióként, akár bizonyos típusoknál felszerelve
- az irányváltó szelephez való illesztéshez szükséges csatlakozó készlettel szállítva
- hőmérséklet tartomány:-5 – + 55°C
- védettségi osztály: IP 41
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,25 kg |
|---|---|
| Gyártó | Esbe |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Beállítási tartomány | 30s |
| Súly | 0,484 |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Max. hőmérséklet | 55 °C |
| Felhasználási terület | Keverőszelephez motor |
| Nyomaték | 6 |
| Elektromos védettség | IP41 |


