Esbe ZRS224 Motoros golyóscsap Dn15 Bm1/2″ 2 járat (4312-210-0)
CIKKSZÁM: FÜ-2-4312-210-0
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Esbe ZRS224 Motoros golyóscsap Dn15 Bm1/2″ 2 járat (4312-210-0)
Kétjáratú, DN15-32 méretekben, 16 bar nyomásra, belső menetes csatlakozással, fűtési-, és hűtési rendszerekbe. Kézzel is könnyen működtethető, a motor oldalán lévő kar segítségével. A motort 2 pontos jel vezérli, rugó visszatérítési funkcióval.
- Műszaki adatok: közeg hőmérséklete: maximum +94°C, minimum +2°C
- közeg: víz, glykol tartalom maximum 50%
- anyag: réz, NBR, EPDM
- környezeti hőmérséklet: maximum +60°C, minimum 0°C
- védettség: IP44
- osztály: I
- futási idő: nyitás/15 sec, zárás/5 sec
Műszaki adatok
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Esbe |
| Csatlakozás | Bm 1/2" |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Súly | 1 kg |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Méret | Dn15 |
| Max. hőmérséklet | 60 °C |
| Felhasználási terület | Fűtő/Hűtő |
| kvs | 3,2 s |
| Elektromos védettség | IP44 |


