Fernox TF1 Omega 3/4″ mágneses iszapleválasztó (6233-6)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Fernox TF1 Omega 3/4″ mágneses iszapleválasztó (6233-6)
• Nagy teljesítmény, kompakt kialakítás. Ideális a nehezen hozzáférhető helyekre
• Könnyen szerelhető. Vízszintes és függőleges csővezetékekbe is beszerelhető, mindkét áramlási irányba. A szűrő 45°-os szögben is üzemeltethető
• Egyedi működés, eltávolítja a mágneses és nem mágneses szennyeződéseket a rendszervízből. Gyorsan és könnyen tisztítható a berendezés szétszerelése nélkül
• Tartós, strapabíró sárgaréz szerelvény, nikkelborítással • Egyedi elosztócső dupla radiális tömítéssel, amely így több irányból felszerelhető
• Erős neodímium mágneses összeállítás menetes mágnessapkával
Műszaki adatok
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Fernox |
| Csatlakozás | 3/4" |
| Súly | 1,69 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Iszapleválasztó |
| Max. hőmérséklet | 100 °C |
| Anyaga | Kovácsolt sárgaréz+nikkel bevonat |
| Felhasználási terület | Fűtés |
| Beépítés | Vizszintes,függőleges |
| Áramlási sebesség | 50 l/perc |


