Fernox TF1 Omega 1″ mágneses iszapleválasztó (6233-7)
CIKKSZÁM: FÜ-9-6233-7
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Fernox TF1 Omega 1″ mágneses iszapleválasztó (6233-7)
• Nagy teljesítmény, kompakt kialakítás. Ideális a nehezen hozzáférhető helyekre
• Könnyen szerelhető. Vízszintes és függőleges csővezetékekbe is beszerelhető, mindkét áramlási irányba. A szűrő 45°-os szögben is üzemeltethető
• Egyedi működés, eltávolítja a mágneses és nem mágneses szennyeződéseket a rendszervízből. Gyorsan és könnyen tisztítható a berendezés szétszerelése nélkül
• Tartós, strapabíró sárgaréz szerelvény, nikkelborítással • Egyedi elosztócső dupla radiális tömítéssel, amely így több irányból felszerelhető
• Erős neodímium mágneses összeállítás menetes mágnessapkával
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Fernox |
| Csatlakozás | 1" |
| Szélesség | 70 mm |
| Mélység | 123 mm |
| Magasság | 209 mm |
| Súly | 1,73 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Iszapleválasztó |
| Max. hőmérséklet | 100 °C |
| Anyaga | Kovácsolt sárgaréz+nikkel bevonat |
| Térfogatáram | 50l/perc |
| Beépítés | Függőleges |


