Aluminium füstcső falidugó 76 (30760091)
CIKKSZÁM: FÜST-30760091
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Aluminium füstcső falidugó 76 (30760091)
A füstcső faldugó az esetek többségében olyan helyre kerül, ahol szem előtt van, tehát van igény arra, hogy esztétikus külsőt kapjon a lezárás.
Gázfűtéses rendszerekhez.
Méret :76 – 150 mm-ig.
Natúr alumínium
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,25 kg |
|---|---|
| Gyártó | Füstcsőmester |
| Átmérő | 76 mm |
| Súly | 0,25 kg |
| Kivitel | Faldugó |
| Szín | Natúr |
| Anyaga | Aluminium |
| Felhasználási terület | Lezárás |

