Totya/Kazi Fekete füstcső 160/1000 mm (1601000)
CIKKSZÁM: FÜST-DT1601000
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Totya/Kazi Fekete füstcső 160/1000 mm (1601000)
Hidegalakítási technológiával, hegesztett kötéssel készül, elektrosztatikus porfestő eljárással, felületkezelve.
Az idomok tokozata szűkítve van, ezáltal az összehelyezés után egy síkot ad ki.
T-600 hőmérsékleti osztályba tartozik.
Műszaki adatok
| Tömeg | 6 kg |
|---|---|
| Gyártó | Totya/Kazi |
| Átmérő | 160 mm |
| Súly | 6 kg |
| Kivitel | Fűtés |
| Hosszúság | 1000 mm |
| Max. hőmérséklet | 600 °C |
| Szín | Fekete |
| Anyaga | Acél |
| Felhasználási terület | Fekete füstcső |

