Sentinel Vortex 300 3/4″ mágneses iszapleválasztó (VOR34)
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Sentinel Vortex 300 3/4″ mágneses iszapleválasztó (VOR34)
Az egyedülálló vortex mag egy sor nagy teljesítményű neodímium mágnessel biztosítja a mágneses maradványok olyan mennyiségének összegyűjtését és megtartását,
– összegyűjti a mágneses és nem mágneses részecskéket – meghosszabbítja a hőerőmű élettartamát – folyamatos áramlást biztosít akkor is, ha a gyűjtőkamra megtelt – leeresztő szelep a könnyű tisztítás érdekében – vízszintesen és függőlegesen is felszerelhető – 3 csapot tartalmaz – magassága 11 cm – átmérő csatlakozásokkal 206 mm – szűrő átmérője 76 mm – súlya 1,5 kg – csatlakozás 3/4 külső menet
Kompakt kialakítás, a telepítésben található rögzítési rendszerrel és a 360°-ban elforgatható pólóval kombinálva; gyorsan és egyszerűen felszerelhető a csőre, tájolástól függetlenül
Műszaki adatok
| Tömeg | 3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Sentinel |
| Csatlakozás | 3/4" |
| Szélesség | 76 mm |
| Magasság | 259 mm |
| Súly | 3 kg |
| Max. üzemi nyomás | 3 bar |
| Kivitel | Mágneses iszapleválasztó |
| Max. hőmérséklet | 100 °C |
| Felhasználási terület | Központi fűtés |

