Smartpipe OBA 2 1/2″ palástjavító bilincs (11010007)
CIKKSZÁM: GESP-11010007
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Smartpipe OBA 2 1/2″ palástjavító bilincs (11010007)
Smartpipe OBA 2 1/2″ palástjavító bilincs alkalmazási területei:
Varrat nélküli és hegesztett acélcsövek (MSZ EN 10220:2003), Műanyag csövek (MSZ EN 12201:2003)
szerelési munkálatainál, 10 bar nyomás értékig.
Közeg: Ivóvíz, fűtési és használati melegvíz, tüzivíz
Névleges hőmérséklet:
Ivóvíz: 30 C°,
fűtési és használati melegvíz 80 C°
Műszaki adatok
| Tömeg | 1,77 kg |
|---|---|
| Gyártó | Smartpipe |
| Csatlakozás | 2 1/2" |
| Súly | 1,77 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Palástjavító |
| Méret | 74,9-76,6 mm |
| Névleges átmérő | 2 1/2" |

