PB Pipa /könyök/ 1/2″ /10mm (580110145)
CIKKSZÁM: GS-PB580110145
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
PB Pipa /könyök/ 1/2″ /10mm (580110145)
Felhasználás.Pb-gáz
maximális nyomás 10 bar
kivitel.könyök
méret.10 mm
hosszusága.55 mm
anyaga.réz
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Gáz -Szer |
| Átmérő | 10 mm |
| Csatlakozás | Bm 1/2" |
| Súly | 0,1 kg |
| Kivitel | PB pipa |
| Hosszúság | 55 mm |
| Anyaga | Krómozott sárgaréz |
| Felhasználási terület | Gázokkal működő készülékek |

