Henco 3/4″x3/4″x3/4″ eurokonuszos T-idom (AT1420)
CIKKSZÁM: HEN-AT1420
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Henco 3/4″x3/4″x3/4″ eurokonuszos T-idom (AT1420)
Remekül ellenáll a nyomásnak és hőmérsékletnek.
Kiváló mechanikai szilárdság.
Kiválóan alkalmas ivóvízhez és megfelel az élelmiszeripari előírásoknak.
Ellenálló a vegyszerekkel és a korrózióval szemben.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,13 kg |
|---|---|
| Gyártó | Henco |
| Átmérő | 3/4×3/4×3/4 |
| Csatlakozás | 3/4" |
| Súly | 0,13 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | T idom |
| Anyaga | Réz |


