Herz SP 20×2 csatlakozó eurokonusz (16098081)
CIKKSZÁM: HERZ-16098081
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Herz SP 20×2 csatlakozó eurokonusz (16098081)
Herz ötrétegű csatlakozó csavarzat szabvány eurokónuszos
radiátor szelepekre és minden eurokónuszos menettel rendelkező gépészeti szerelvényre
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,069 kg |
|---|---|
| Gyártó | Herz |
| Csatlakozás | Eurokonusz 3/4" |
| Súly | 0,061 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Méret | 20×2 |
| Kivitel | Ötrétegű cső csatlakozó |
| Felhasználási terület | Fűtés,vizelvezetés |


