Herz 2000/100% Sarok Egypontos szelep (1778441)
CIKKSZÁM: HERZ-1778441
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Herz 2000/100% Sarok Egypontos szelep (1778441)
HERZ-VUA-40 negyjaratu termosztatikus szelep
ketcsoves uzemre, sarok
Fűtőtest-csatlakozas alulrol, lapostomitesű,
merulőcsővel l = 150 mm, O = 11 mm.
Csatlakozo tengelytavolsag: 40 mm.
Műkodes kozben szabalyozhato, a szelep-belsőresz
nyomas alatt cserelhető. Csőcsatlakozas G 3/4-os
kulső menettel, eurokonuszos kialakitassal.
Csatlakozo csavarzat kulon rendelendő!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,596 kg |
|---|---|
| Gyártó | Henco |
| Csatlakozás | G3/4" |
| Súly | 0,59 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Fűtés, vizellátás |
| Méret | 1/2" |
| Max. hőmérséklet | 120 °C |
| Anyaga | Kovácsolt réz |
| Hova | Radiátor bekötés |
| Beépítési hosszúság | 40 mm |


