Heimeier Szoritógyűrű rézcsöhöz Km 1/2″ (2201-15.351)
CIKKSZÁM: HM-2201-15.351
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Heimeier Szoritógyűrű rézcsöhöz Km 1/2″ (2201-15.351)
Nikkelezett sárgaréz 15 mm-es nyomógyűrű forgatható külső menettel
Alkalmazható lágy rézre, acélra, keményrézre
Megengedett folyadékok: meleg víz, ivóvíz, jeges víz Szerszámok: Nyitott csavarkulcs Leszerelhető: Igen, de nem alkalmas újrafelhasználásra Beépített: nem Maximális üzemi nyomás: 10 bar Maximális üzemi hőmérséklet: 110°C
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,02 kg |
|---|---|
| Gyártó | Heimeier |
| Átmérő | 15 mm |
| Súly | 0,02 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Méret | 15-1/2" |
| Max. hőmérséklet | 110 °C |
| Anyaga | Nikkelezett rézötvözet |

