Honeywell Zónaszelep 1″ bm (VCZAP1100)
CIKKSZÁM: HN-VCZAP1100
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Honeywell Zónaszelep 1″ bm (VCZAP1100)
A VC sorozatú zónaszelepek nyomáskiegyenlített kialakításúak, egyaránt alkalmasak fűtési és hűtési zónák szabályzására. A szelepek gyors működésűek, változatos műszaki jellemzőkkel rendelkező meghajtókkal szerelhetőek fel. A készülék alkalmazása fűtési és hűtési rendszerekben javasolt egyutú, vagy kétutú zónaszelepként
Méret: DN25 (1″)
Kvs: 5,7
1-utú, 2 járatú szabályozó
Belső menetes
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,45 kg |
|---|---|
| Gyártó | Honeywell |
| Csatlakozás | Bm 1" |
| Elektromos csatlakozás | 24-230 V |
| Beállítási tartomány | 1-95 °C |
| Súly | 0,45 kg |
| Max. üzemi nyomás | 20 bar |
| Méret | DN25 |
| Felhasználási terület | Fűtő/Hűtő |
| kvs | 5,7 |


