Ibo Digitális nyomáskapcsoló (DIG-IBO1)
CIKKSZÁM: IBO-DIG-IBO1
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Ibo Digitális nyomáskapcsoló (DIG-IBO1)
A DIG-IBO 1 digitális nyomáskapcsoló szárazon futás elleni védelemmel. Nyomásesés hatására,bekapcsolja a szivattyút, csapzárásnál amikor a rendszerben megnő a nyomás , automatikusan megállítja a szivattyút és véd a szárazon futás ellen.
Garancia: 2 év
Csőcsatlakozás: 1/4″
Nyomástartomány: 0-10 bar
Tápegység: 230V, 50Hz
Védettség: IP 66
Maximális motorteljesítmény: 1,5 kW
Maximális vízhőmérséklet: 80 ° C
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,5 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ibo |
| Csatlakozás | 1/4" |
| Súly | 0,5 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Nyomás kapcsoló |
| Max. hőmérséklet | 80 °C |
| Felhasználási terület | Szárazon futó védelem |
| Kapcsolható teljesítmény | 1,5 Kw |
| Elektromos védettség | IP66 |

