Ibo OHI Keringető szivattyú 25-40/180 HMV (OHI2540180)
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Ibo OHI Keringető szivattyú 25-40/180 HMV (OHI2540180)
Az IBO márka egyre kiemelkedőbb helyet foglal el a szivattyú gyártásban és azok piacán. A 21. század technológiára építve kezdte el működését és folyamatosan a vásárlói igényeket figyelembe véve fejleszti termékeit és hoz piacra új szivattyúmegoldásokat. Az IBO olasz márka kereskedőkkel együttműködve kiváló minőségű tartályokat, mély kutas szivattyúkat és motorokat forgalmaz. A modern technológiának és minőségi anyaghasználatnak köszönhetően az IBO hosszú távú, biztonságos és problémamentes működésű termékeket kínál, melyeket már a legtöbb európai országban és Európán kívül is forgalmaznak.
Az IBO OHI 25-40/180 Keringető szivattyú háromfokozatú, motorral felszerelt szivattyú, amely lehetővé teszi a felhasználói igényeknek megfelelő működési paramétererk beállítását.
Az OHI szivattyúkná a felhasznált anyagok szerkezete és minősége miatt a szivattyúk nagyon csendes működésűek.
HMV Cirkulációs szivattyú családi házakhoz.
Három fokozatú manuális fordulatszám átkapcsolás.
A termékkel érintkező emberi felhasználásra szánt víz hőmérséklete közegészségügyi szempontból a 65°C-ot nem haladhatja meg.
A termék tisztítása/fertötlenítése során használt vegyszerek bejelentésére/nyilvántartásba vételére vonatkozóan a 201/2001. (X.25.) Kormányrendeletben, illetve a 38/2003. (VII.7) ESzCsM-FVM-KvVM együttes rendeletben leírtak a mérvadóak.
Felszerelés után a terméket használatba vétel előtt javasolt átöblíteni. Az átöblítés során nyert vizet ivóvízként, illetve ételkészítési céllal felhasználni nem javasoljuk.
- Csőcsatlakozása: 1 1/2″x1
- Szállítási teljesítmény: 18 / 36 / 48 l/perc
- Teljesítmény: (230V) 38 / 53 / 71 W
- Beépítési hossz: 180 mm
- Max hőmérséklet (használati ivóvíz esetén):: +65°C
- Emelőmagasság: 3 /4 /4,5 m
Műszaki adatok
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ibo |
| Csatlakozás | 6/4" |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Súly | 2 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Elektromos teljesítmény felvétel | 38-53-71 W |
| Kivitel | HMV keringető szivattyú |
| Méret | 25-40 |
| Max. hőmérséklet | 65 °C |
| Anyaga | Öntöttvas |
| Felhasználási terület | Melegviz,Központi fűtés,napkollektor,klima, |
| Beépítési hosszúság | 180 mm |
| Fokozat | 3 |
| Emelő magasság | 4,5 m |
| Elektromos védettség | IP44 |

