Icma Rézcső csatlakozó 15-1/2″ km roppantós (81571RDGE05)
CIKKSZÁM: IC-81571RDGE05
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Icma Rézcső csatlakozó 15-1/2″ km roppantós (81571RDGE05)
Vágógyűrűs csatlakozó idom rézcsőhöz, mely alkalmas fűtési, vízellátási és szolár rendszerekhez egyaránt. Nagy előnye hogy házilag is könnyen szerelhető és nincs szükség speciális szerszámok, eszközök (présgép, kaliber…) és egyéb segédanyagok (forrasztó ón, folyasztószer…) használatára.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Icma |
| Átmérő | 15 mm |
| Csatlakozás | Km 1/2" |
| Súly | 0,1 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Méret | 15-1/2" |
| Max. hőmérséklet | 110 °C |
| Anyaga | Réz |


