Icma Radiátor Excenter 1/2″x3 cm (82720CR06)
CIKKSZÁM: IC-82720CR06
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Icma Radiátor Excenter 1/2″x3 cm (82720CR06)
Az eltérő radiatorágy távolságok kompenzálásához
- áthidalható távolság: 30 mm.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,15 kg |
|---|---|
| Gyártó | Icma |
| Csatlakozás | 1/2"-3/4" |
| Súly | 0,15 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Radiátorbekötő |
| Méret | 1/2"-3/4" |
| Max. hőmérséklet | 100 °C |
| Anyaga | Nikkelezett rézötvözet |


