Icma Viznyomáscsökkentő 3/4″ (9148AE06)
CIKKSZÁM: IC-91248AE06
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Icma Viznyomáscsökkentő 3/4″ (9148AE06)
Csatlakozás : 3/4″ – 3/4″ BB menettel
Kimeneti nyomás állítható : 1 – 4 bar
Max. bemeneti nyomás : 16 bar
Maximális működési hőmérséklet: 90°C
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,25 kg |
|---|---|
| Gyártó | Icma |
| Csatlakozás | 3/4" |
| Beállítási tartomány | 1-4 bar |
| Súly | 0,255 kg |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Méret | 3/4" |
| Max. hőmérséklet | 90 °C |
| Anyaga | Nikkelezett |


