Flamco Króm csőrózsa 18-3/8″ (12450)
CIKKSZÁM: IP-12450
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Flamco Króm csőrózsa 18-3/8″ (12450)
Flamco takarórózsa RVC 3/8-18
Krómozott
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,15 kg |
|---|---|
| Gyártó | Flamco |
| Átmérő | 3/8" |
| Súly | 0,15 kg |
| Kivitel | Takarórózsa |
| Méret | 18 mm |
| Szín | Króm |
| Felhasználási terület | Csővezeték rögzités |

