Flamco biztonsági szelep 1/2″ 3 bar (27634)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Flamco biztonsági szelep 1/2″ 3 bar (27634)
A Flamco Prescor nyomáscsökkentő szelep, amely a zárt, melegített és hűtött vizes rendszereket védi a túlzott mértékű nyomás ellen.
Alkalmazási terület
•A biztonsági szelepet zárt fűtési vagy hűtési rendszerekben kell használni (glikol max. 50%)
•A biztonsági szelep kizárólag száraz és fagymentes helyen használható.
•Minimális/maximális üzemi hőmérséklet: -10% °C/+120°C
Főbb jellemzői:
•Zárt fűtési- és hűtési berendezésekhez.
•A magas minőségű anyagok és a legmodernebb tervezési funkciók garantálják a magas fokú biztonságot.
•CE megfelelőség (PED 2014/68 / EU), a nyomástartó berendezésekről szóló irányelv szerint.
•Az összes szelep nyomásértékét egyedileg ellenőrizzük.
•A szeleptömítés kiváló minőségű gumiból készül, mely 140 °C -ig hőálló.
•Alkalmas minden víz- és glikol-alapú keverékhez 50%-ig.
•Működési tolerancia -5% és + 5% között a beállított nyomáson
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Flamco |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Szélesség | 53 mm |
| Magasság | 75 mm |
| Súly | 0,3 kg |
| Max. üzemi nyomás | 3 bar |
| Kivitel | Biztonsági szelep |
| Méret | 1/2" |
| Max. hőmérséklet | 120 °C |
| Anyaga | Sárgaréz |
| Felhasználási terület | Zárt fűtés és hűtés nyomás túllépés ellen |

