Computherm WPR 90-GE merülőhűvelyes csőtermosztát WPR90GE
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Computherm WPR 90-GE merülőhűvelyes csőtermosztát WPR90GE
BOJLER-/CSŐTERMOSZTÁTOK
A termosztátok szondája érzékeli a bojlerben/csővezetékben álló vagy áramló közeg hőmérsékletét és hőfokváltozás hatására a beállított hőmérsékletnél
feszültségmentes elektromos záró/nyitó kontaktust biztosít. Elsősorban padlófűtés-, ill. melegvíz-cirkulációs szivattyúk vezérlésére ajánljuk.
WPR-90GE
• Beállítható hőmérséklet: 0 – 90 °C
• Kapcsolási érzékenység: ±2,5 °C
• Kapcsolható feszültség: max. 24 V DC / 250 V AC
• Kapcsolható áramerősség: 16 A (4 A induktív terhelés)
• Csőhüvely csatlakozó mérete: G=1/2”; O8x100 mm
• Kapillárcső hossza: 1 m
• Környezeti hatások elleni védettség: IP40
• Max. környezeti hőmérséklet: 80 °C (szonda 110 °C)
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Computherm |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Elektromos védettség | IP40 |
| Beállítási tartomány | 10-90 °C |
| Súly | 0,2 kg |
| Kivitel | Csőtermosztát |
| Felhasználási terület | Csővezeték rögzités |


