Computherm Q7 szobatermosztát (3400101771)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Computherm Q7 szobatermosztát (3400101771)
COMPUTHERM Q7 szobatermosztát segítségével a hét minden napjára külön-külön
hőmérsékletprogram készíthető. Naponta 1 rögzített és 6 szabadon választott kapcsolási
időpont beállítására van lehetőség, melyek mindegyikéhez tetszőleges hőmérséklet választ-
ható. 4 különböző lehetőség van a program szerinti hőmérséklet időleges módosítására.
Ezen kívül a termosztát lehetőséget biztosít a kapcsolási érzékenység megválasztására,
a hőérzékelő kalibrálására, szivattyúvédő funkció aktiválására, a hűtés és fűtés
üzemmódok közti egyszerű váltásra, valamint a kezelőgombok lezárására is.
Olyan helyre ajánljuk, ahol szükség van programozhatóságra, továbbá fontos a pontos
hőmérsékletmérés és hőfokbeállítás, valamint a kapcsolási pontosság.
• Beállítható hőmérséklet tartomány: 5 – 40 °C (0,5 °C-os lépésekben)
• Hőmérséklet mérési pontosság: ±0,5 °C
• Hőérzékelő kalibrálási tartomány: ±3,0 °C (0,1 °C-os lépésekben)
• Válaszható kapcsolási érzékenység: ±0,1 °C; ±0,2 °C; ±0,3 °C
• Kapcsolható feszültség: max. 30 V DC / 250 V AC
• Kapcsolható áramerősség: 8 A (2 A induktív terhelés)
• Telepfeszültség: 2 x 1,5 V AA méretű ALKÁLI ceruzaelem (LR6
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,2375 kg |
|---|---|
| Gyártó | Computherm |
| Mélység | 23 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Elektromos védettség | IP30 |
| Kivitel | Szobatermosztát |
| Programozható | Igen |
| Hőmérséklet mérési tartomány | 5-40 C° |
| Internet | Nem |
| Felhasználási terület | Fűtés-padló.szolar-hűtés-ivóviz-szellőzés |
| Szélesség | 130 mm |
| Beállítási tartomány | 5-40 °C |
| Súly | 0,2375 kg |


