Heizer Kompakt Fűtőbetét Termosztátfejjel 4,5Kw/6/4″/400V (41-045010 )
CIKKSZÁM: IP-HE-41-045011
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Heizer Kompakt Fűtőbetét Termosztátfejjel 4,5Kw/6/4″/400V (41-045010 )
Termosztáttal ellátott elektromos fűtőbetét, 6/4″ menetes csatlakozással, 380 V hálózatról üzemeltethető villásdugóval felszerelve.
Hosszúság 410 mm Csatlakozás 6/4″
Maximum üzemi nyomás 6 bar Bruttó súly 1,1 kg Hálózati feszültség 380 V/Hz
Műszaki adatok
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Heizer |
| Csatlakozás | Km 6/4" |
| Elektromos védettség | IP44 |
| Súly | 1,1 kg |
| Max. üzemi nyomás | 6 bar |
| Hosszúság | 410 mm |
| Felhasználási terület | Indirekt tároló |


