Heizer ATF 122 fali/álló HMV tároló hőcserélő nélkül, 120 L (ATF122)
CIKKSZÁM: IP-HE-ATF122
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Heizer ATF 122 fali/álló HMV tároló hőcserélő nélkül, 120 L (ATF122)
Keményhab szigeteléssel
Függőleges vagy fekvő elhelyezhetőséggel
Fali/álló puffertároló hőszivattyúkhoz
Hőcserélő nélkül
Kerámia zománc bevonattal
Heizer ATF 122 műszaki adatok:
- Tárolási térfogat: 120 liter
- Energiahatékonysági osztály: C
- Hőtárolási veszteség: 68 W
- Max. üzemi nyomás: 6 bar
- Szigetelés vastagsága: 33 mm
- Bruttó súly: 42 kg
- Karima (védőanóddal): igen
- Golyóscsap légtelenítéséhez: 1/4″
- Kiegészítő magnézium védőanód: igen
- Csatlakozás merülőhüvelynek: 1/2″ BM
- Csatlakozás elektromos fűtőbetétnek: 6/4″ BM
- Magasság: 1155 mm
- Átmérő: 462 mm
Heizer ATF122 kerámia zománc belső bevonatú fali puffertároló mely hőszivattyúkhoz lett kifejlesztve.
A tároló univerzálisan elhelyezhető, függőlegessen és vízszintessen is a falon, vagy lábakra állítva a földön.
A párazáró, zártcellás keményhab szigetelés biztosítja a rendszer problémamentes működését akár +6°C -on is.
Tartály korrózióvédelméről védőanód gondoskodik.
Elektromos fűtőbetét számára 6/4″-os csatlakozás van előkészítve.
Műszaki adatok
| Tömeg | 42 kg |
|---|---|
| Gyártó | Heizer |
| Max. üzemi nyomás | 6 bar |
| Energiahatékonysági osztály | B |
| Tároló térfogata | 120 l |
| Max. hőmérséklet | 95 °C |
| Csatlakozás (tároló) | G5/4" |
| Csatlakozás (merülőhüvely) | G1/2" |
| Csonkok száma | 6 |
| Anyaga | Zománcozott acéllemez |
| Átmérő | 462 mm |
| Magasság | 1155 mm |
| Súly | 42 kg |


