Heizer BSF 120, álló indirekt tároló, 1 hőcserélővel, 120 L (BSF120)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Heizer 120 l Álló 1 hőcserélős HMV tároló +sziegetelés (BSF120)
Karcsúsított, álló kivitelű, minősített acél tároló használati melegvíz fűtésére és tárolására. A magasabb kivitelű, kisebb átmérőjű tároló könnyebb mozgathatóságot (szűk nyílászárók) és hatékonyabb rétegződést biztosítanak.
Közvetett fűtésű tároló használati melegvíz előállítására, rendszerint a hőcserélőt fűtőkészülékre, fűtött puffertárolóra, napkollektoros rendszerre szokásos hidraulikusan csatlakoztatni. A tárolón karima található, melyen elvégezhető az időszakos karbantartás.
A tartály belső védelmét kerámia zománc bevonat biztosítja. A szigetelés rugalmas poliuretán levehető hab PVC köpeny borítással. 500 liter felett levehető szigeteléssel is rendelhető. A korrózióvédelemről a tárolóban található magnézium védőanód gondoskodik.
Műszaki adatok
| Tömeg | 59 kg |
|---|---|
| Gyártó | Heizer |
| Átmérő | 518 mm |
| Magasság | 1020 mm |
| Súly | 59 kg |
| HMV teljesítmény | 390 l/h |
| Max. üzemi nyomás | 6 bar |
| Energiahatékonysági osztály | B |
| Tároló térfogata | 120 l |
| Max. hőmérséklet | 100 °C |
| Hőcserélők száma | 1 |
| Csatlakozás (tároló) | G3/4" |
| Csatlakozás (hőcserélő) | G3/4" |
| Csatlakozás (merülőhüvely) | 3/8" |
| Csonkok száma | 6 |
| Anyaga | Zománcozott acéllemez |
| Űrtartalom | 120 l |


