Computherm WPR-100GC kapilláris csőtermosztát (WPR100GC)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Computherm WPR-100GC kapilláris csőtermosztát (WPR100GC)
SZIVATTYÚVEZÉRLŐK
A szivattyúvezérlők digitális hőérzékelőjük segítségével érzékelik a csővezetékben/bojlerben álló vagy áramló közeg hőmérsékletét. Hőfokváltozás
hatására a beállított hőmérsékletnél kapcsolnak és kimenetükön megjelenik a 230 V feszültség. Az előre szerelt csatlakozóvezetékek segítségével
könnyedén vezérelhető bármely 230 V feszültséggel működő keringető szivattyú vagy egyéb elektromos készülék. A készülékek használhatók fűtési- és
hűtési rendszerek keringető szivattyúinak vezérlésére is, lehetőséget nyújtanak a kapcsolási érzékenység kiválasztására, valamint rendelkeznek
szivattyúvédő- és fagyvédelmi funkcióval.
WPR-100GC szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel.
• Beállítható hőmérséklet tartomány:
5 – 90 °C (0,1 °C-os lépésekben)
• Hőmérséklet mérési tartomány: -19 – 99 °C (0,1 °C-os lépésekben)
• Kapcsolási érzékenység: ±0,1 – 15,0 °C (0,1 °C-os lépésekben)
• Hőmérséklet mérési pontosság: ±1,0 °C
• Tápfeszültség: 230 V AC; 50 Hz
• Kimeneti feszültség: 230 V AC; 50 Hz
• Terhelhetőség: max. 10 A (3 A induktív terhelés)
• Környezeti hatások elleni védettség: IP40
- • Merülőhüvely csatlakozó mérete: G=1/2”; O8x60 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Computherm |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Elektromos védettség | IP40 |
| Súly | 0,1 kg |
| Kivitel | Csőtermosztát |
| Felhasználási terület | Csővezeték rögzités |
| Beállítási tartomány | 5-90 °C |
| Csatlakozás (merülőhüvely) | 1/2" |


