Kludi Objekta-Mix New Kád és Zuhany csaptelep (33653.0575)
CIKKSZÁM: KL-33653.0575
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Kludi Objekta-Mix New Kád és Zuhany csaptelep (33653.0575)
Klasszikus formák újratervezése, hosszú élettartamú, biztonságos használatot nyújtó család. Kludi Objekta MIX NEW egykaros kád és zuhany csaptelep króm színben. Jellemzők: , egykaros kádtöltő- és zuhanycsap, teli fogantyú, falra szerelhető kivitel, névleges vízmennyiség: (CB osztály), kaszkád perlátor M 28 x 1, z-csatlakozó, kerámia vezérlőegység állítható hőfokkorlátozóval, visszafolyásgátlóval, automatikus kád/zuhany váltó, zuhanygarnitúra nélkül. Kifuró termék, szíveskedjen eladónkkal egyeztetni!
Műszaki adatok
| Tömeg | 2,595 kg |
|---|---|
| Gyártó | Kludi |
| Csatlakozás | G1/2" |
| Szélesség | 150 mm |
| Súly | 2,5 kg |
| Kivitel | Kád töltő csaptelep |
| Hosszúság | 164 mm |
| Szín | Króm |
| Anyaga | Krómozott fém |
| Család | Kludi Objekta |
| Perlátor mérete | M24x1 |


