Kludi Pure&Easy Kádtöltő csaptelep (37681.0565)
CIKKSZÁM: KL-37681.0565
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Kludi Pure&Easy Kádtöltő csaptelep (37681.0565)
Falra szerelhető kivitel
névleges vízmennyiség: (B/B osztály)
öntött kifolyócső
perlátor M 28 x 1
z-csatlakozó
automatikus kád/zuhany váltó
visszafolyásgátlóval
zuhanycsatlakozás G 1/2
Műszaki adatok
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Kludi |
| Csatlakozás | G1/2"-G3/4" |
| Súly | 2 kg |
| Kivitel | Kád töltő csaptelep |
| Szín | Króm |
| Család | Pure&Easy |
| Kartus mérete | 45 mm |
| Perlátor mérete | M28x1 |


