Kludi D-VISE Zuhanycsaptelep Test (37842.0590)
CIKKSZÁM: KL-37842.0590
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Kludi D-VISE Zuhanycsaptelep Test (37842.0590)
króm felület,teli fogantyú
falra szerelhető kivitel
névleges vízmennyiség: B osztály
kerámia vezérlőegység,
állítható hőfokhatárolóval
zuhanycsatlakozó G 1/2
zuhanygarnitúra nem része
Műszaki adatok
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Kludi |
| Csatlakozás | G1/2" |
| Súly | 2 kg |
| Kivitel | Zuhanycsaptelep |
| Szín | Króm |
| Család | Kludi D-Vise |
| Tartozék | Zuhanyszett nélkül |


