Kludi Logoflex Gégecső 1250 mm (61055.0500)
CIKKSZÁM: KL-61055.0500
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Kludi Logoflex Gégecső 1250 mm (61055.0500)
Gégecső 1250 mm 1/2 col króm szín.
Jellemzők: fémhatású műanyag borítással, fémhatású megjelenés, kúpos anyával, G 1/2 x G 1/2 x 1250 mm.
műanyag borítással
fémhatású megjelenést
kúpos anyával
G 1/2 x G 1/2 x 1250 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,279 kg |
|---|---|
| Gyártó | Kludi |
| Csatlakozás | G1/2" |
| Súly | 0,27 kg |
| Kivitel | Gégecső |
| Anyaga | Krómozott fém |
| Család | Kludi Logo |
| Gégecső hossza | 1250 mm |


