Kludi Logo 1S Kád-Zuhanyszett/fali kézi zuhanytartó+gégecső+zuhanyfej/(68010.0500)
CIKKSZÁM: KL-68010.0500
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Logo 1S Kád-Zuhanyszett/fali kézi zuhanytartó+gégecső+zuhanyfej/(68010.0500)
Finom design, magas funkcionalitás és kimagasló minőség: ezt nyújtja a Kludi mindennapok-kategóriás, új zuhanycsaládja. Az újjászületett Logo termékek átértékelik a kategóriáról alkotott elképzeléseket. Az alaptermék eső hatású zuhanya már látványában is kellemes.
- Kludi Logo 1S kézizuhany
- Gyors vízkő-eltávolító rendszerrel
- Kludi Logoflex gégecső
- Műanyag borítással
- Kúpos anyával
- G 1/2″ x G 1/2″ x 1250 mm
- Fali kézizuhany-tartó
- Csavarral és tiplivel
Műszaki adatok
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Kludi |
| Csatlakozás | G1/2" |
| Súly | 2 kg |
| Kivitel | Zuhanyszett |
| Anyaga | Krómozott fém |
| Család | Kludi Logo |
| Kézizuhany funkciók | 1 |
| Kézizuhany átmérő | 96 mm |
| Gégecső hossza | 1250 mm |


