Kludi Logo 1S zuhanyszett /falirúd+kézizuhany/ (68160.0500)
CIKKSZÁM: KL-68160.0500
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Kludi Logo 1S zuhanyszett /falirúd+kézizuhany/ (68160.0500)
Finom design, magas funkcionalitás és kimagasló minőség: ezt nyújtja a Kludi mindennapok-kategóriás, új zuhanycsaládja. Az újjászületett Logo termékek átértékelik a kategóriáról alkotott elképzeléseket. Az alaptermék eső hatású zuhanya már látványában is kellemes.
- 1S zuhanygarnitúra
- L = 600 mm
- KLUDI LOGO falirúd
- KLUD LOGO 1S kézizuhannyal NA 15
- Gyors vízkő-eltávolító rendszerrel
- KLUDI LOGOFLEX gégecső műanyag borítással kúpos anyával
- Fémhatású megjelenés
- Gégecső: G 1/2 x G 1/2 x 1600 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 1,2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Kludi |
| Csatlakozás | G1/2" |
| Súly | 1,2 kg |
| Kivitel | Zuhanyszett |
| Anyaga | Krómozott fém |
| Család | Kludi Logo |
| Kézizuhany funkciók | 1 |
| Kézizuhany átmérő | 96 mm |
| Zuhanyrúd hossza | 600 mm |
| Gégecső hossza | 1600 mm |


