Kludi Sirena Zenta Fali tartó, rúdhoz (83031.405)
CIKKSZÁM: KL-83031.405
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Kludi Sirena Zenta Fali tartó, rúdhoz (83031.405)
Használható az alábbi Kludi zuhanyrudakhoz:
Rúd 60 cm Kludi ZENTA 6061 005-00, Kludi 90 cm-es rúd ZENTA 6062005-00
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,08 kg |
|---|---|
| Gyártó | Kludi |
| Szélesség | 29 mm |
| Mélység | 23 mm |
| Magasság | 72 mm |
| Kivitel | Zuhanytartó csuszka |
| Anyaga | Krómozott fém |
| Család | Kludi Sirena |


