Siemens Meghajtó VVI46 szelephez (SFA 21/18)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Siemens Meghajtó VVI46 szelephez (SFA 21/18)
V..I46.. és V..S46.. zónaszelepekhez, AC 24 V és AC 230 V kivitelben.
Elektromotoros szelepmozgatók belső menetes vagy forrasztható csatlakozású zónaszelepek on/off (be/ki) jellegű működtetésére. Végponti eszközök és fűtési/hűtési zónák On/off szabályozására. A szelepmozgatók kézi állítófogantyúval rendelkeznek, rugós biztonsági zárással vannak ellátva és 1.8 m csatlakozó kábellel vannak szerelve. 1 külső pozíciókapcsoló cstlakoztatható kiegészítőként.
További információ
A szelepre történő rögzítéshez: M30 x 1.5 hollandi
Az SFA21/18 és SFA71/18 szelepállítók V…I46… és V…S46…, zónaszelepek
mködtetésére vannak kifejlesztve, elssorban ftési, szellz, légkondiciónáló,
valamint htési rendszerek számára, alacsony hmérséklet forróvíz és htvíz
vízoldali szabályozására.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,71 kg |
|---|---|
| Gyártó | Siemens |
| Közeg | Víz |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Súly | 0,711 kg |
| Kivitel | Szelep mozgató |
| Felhasználási terület | Fűtő/Hűtő |
| kvs | 10 s |
| Csatlakozás | M30x1,5 |

