Siemens 1/2″ BB Zónaszelep (VVI46.15)
CIKKSZÁM: LA-VVI46-15
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Siemens 1/2″ BB Zónaszelep (VVI 46.15)
2-járatú és 3-járatú szelepek, belső menetes csatlakozással, zónák vagy vég-eszközök szabályozására. Használható közegek: víz (VDE 2035 szerint), fagyállóval kevert víz.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,45 kg |
|---|---|
| Gyártó | Siemens |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Közeg | Viz, glikol |
| Súly | 0,45 kg |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Méret | Dn15 |
| Max. hőmérséklet | 5-35 °C |
| Felhasználási terület | Zónaszabályozás,melegvizes.felület fűtéshez |
| kvs | 2,15 s |

