EVIDO FLEX DUO kétmedencés rozsdamentes mosogató 780x435mm (105585)
CIKKSZÁM: MG 105585
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
EVIDO FLEX DUO kétmedencés rozsdamentes mosogató 780x435mm (105585)
Alaptartozék: 1 1/2” lefolyógarnitúra, bűzelzáró csőszifon
Méret: 780 x 435 x 140 mm
Jellemzők:
- natur szín
- 80 cm-es szekrényméret
- hagyományos beépítés felülről
- középső csaplyukkal
Műszaki adatok
| Tömeg | 3,2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Evido |
| Csatlakozás | 1 1/2" |
| Szélesség | 780 mm |
| Mélység | 140 mm |
| Magasság | 435 mm |
| Súly | 3,2 kg |
| Kivitel | Mosogató tálca |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Medencék száma | 2 |

