Mofém Trend Plus mosdó csaptelep lánctartós (150-1551-04)
CIKKSZÁM: MOF150-1551-04
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Mofém Trend Plus mosdó csaptelep lánctartós (150-1551-04)
Az új Trend család az elegancia jegyében született, melyet izgalmas formai megoldásaival hangsúlyoz. Megjelenése önálló karakterrel rendelkezik a saját eredeti formai útját járja, ezzel egyben barátságos és szerethető irányt, ha úgy tetszik trendet teremt.
Forgatható kifolyócsővel
Kifolyócső: 130 mm
5 l/perc vízátbocsátású
vízkőmentes perlátorral
Perlátor mérete: M22x1
35 mm kerámia vezérlőegységgel
Műszaki adatok
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Mofém |
| Csatlakozás | 3/8" |
| Súly | 2 kg |
| Kivitel | Mosdó csaptelep |
| Szín | Króm |
| Család | Mofém Trend Plus |
| Kartus mérete | 35 mm |
| Perlátor mérete | M24x1 |
| Bekötőcső hossza | 30cm |


