Mofém Mambo-5 fali mosogató csaptelep (152-0034-00)
CIKKSZÁM: MOF152-0034-00
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Mofém Mambo-5 fali mosogató csaptelep (152-0034-00)
Forgatható felső kifolyócsővel
Kifolyócső: 180 mm
Vízkőmentes perlátorral
Perlátor mérete: M22x1
35 mm kerámia vezérlőegységgel
Műszaki adatok
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Mofém |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Súly | 2 kg |
| Kivitel | Mosogató csaptelep |
| Szín | Króm |
| Család | Mofém Mambo-5 |
| Kartus mérete | 35 mm |
| Perlátor mérete | M22x1 |
| Kinyúlás | 180 mm |
| Kar típusa | Egykaros |
| Kialakítás | Fali |


