Mofém Mambo-5 fali mosogató csaptelep (152-0035-00)
CIKKSZÁM: MOF152-0035-00
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Mofém Mambo-5 fali mosogató csaptelep (152-0035-00)
- Csaptelep típusa: Mosogató csaptelep
- Szabályzás: Egykaros
- Stílus: Standard
- Kifolyócső típus: Forgatható
- Anyag: Kerámia
- Felület: Fényes
- Felszerelési mód: Kagyló
- Patron típusa: Kerámia
- Patron átmérője: 35 mm
- Kifolyócső: 200 mm
- Perlátor mérete: M24x1
Műszaki adatok
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Mofém |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Súly | 2 kg |
| Kivitel | Mosogató csaptelep |
| Szín | Króm |
| Család | Mofém Mambo-5 |
| Kartus mérete | 35 mm |
| Perlátor mérete | M24x1 |
| Kinyúlás | 200 mm |
| Kar típusa | Egykaros |
| Kialakítás | Fali |


