Mofém Zenit zuhanyrendszer csapteleppel (153-1901-01)
CIKKSZÁM: MOF153-1901-01
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Mofém Zenit zuhanyrendszer csapteleppel (153-1901-01)
- Zenit zuhany csaptelep felső kifolyóval
- Mechanikus kerámia zuhanyváltó
- Állítható teleszkópos felszállócsővel, személyre szabható magasság:
- › Min. magasság: 960 mm
- › Max. magasság: 1338 mm
- Állítható zuhanytartó
- Vízkőmentes zuhanyfej O200 mm
- Vízkőmentes 3 funkciós kézizuhany
- Megerősített fém gégecső 1500 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 5 kg |
|---|---|
| Gyártó | Mofém |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Súly | 5 kg |
| Kivitel | Zuhanyrendszer |
| Szín | Króm |
| Család | Mofém Zenit |
| Kartus mérete | 35 mm |
| Fejzuhany mérete | 200 mm |
| Zuhanyrúd hossza | 1338-960 mm |
| Gégecső hossza | 1500 mm |
| Kar típusa | Egykaros |
| Kialakítás | Fali |


