Mofém mosogéptöltő szelep (163-0014-00)
CIKKSZÁM: MOF163-0014-00
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Mofém mosogéptöltő szelep (163-0014-00)
Mofém mosógéptöltő szelepMofém szabályozható mosógéptöltő szelep, króm felülettel. Környezetvédelem A Mofém termékek fejlesztése során nagy hangsúlyt fektetünk a víz- és energiatakarékossági
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,25 kg |
|---|---|
| Gyártó | Mofém |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,25 |
| Kivitel | Mosógéptöltő |
| Méret | 1/2"-3/4" |
| Szín | Króm |
| Anyaga | Sárgaréz |


