Mofém Treff Fali mosogató csaptelep 142-0010-30 (210010550)
CIKKSZÁM: MOF210010550
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Mofém Treff Fali mosogató csaptelep 142-0010-30 (210010550)
- Fali, két fogantyús kivitel
- Forgatható alsó kifolyó
- Könnyen felszerelhető
- Hosszú élettartam
- Kiváló minőség
- Magyar gyártmány
- Kinyúlás mértéke: 200 mm
- Kiállások közti távolság: 153 ± 20 mm
- Vízkőmentes perlátor
- Perlátor mérete: M22x1
- Kerámiás felsőrész
Műszaki adatok
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Mofém |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Súly | 2 kg |
| Kivitel | Fali mosogató csaptelep |
| Szín | Króm |
| Perlátor mérete | M22x1 |
| Kinyúlás | 200 mm |
| Kifolyó cső | 200 mm |


